Henüz video eklenmemiş.
622 Görüntülenme
Pan’ın Labirenti
8.2 IMDB Puanı

Pan’ın Labirenti

(Pan's Labyrinth)
Kategori
Senaryo Guillermo del Toro
Ödüller 3 Oscar Kazandı. 110 ödül & 115 adaylık. total
Pan'ın Labirenti izle, 2. Youtube fragmanı beklenen İspanya Filmini Türkçe Dublaj Altyazılı 1080 - 720p ekşi kalitede izleyebilirsiniz.

Pan’ın Labirenti Film Konusu Ve Özeti


Pan’ın Labirenti filmi fantastik ve savaş alanlarında gayet başarılı olmuş ve büyük ilgi toplamış filmlerdendir. Film konu olarak ispanyada yaşanan yüz binlerce insanın hayatını kaybettiği iç savaş sonrasından beş yıl geçmesiyle 1944 yılını ve iç savaş sonrası toparlanmaya çalışan İspanya halkını işlemektedir.

Film içinde savaşla büyüyen çocukların korkularını, sevdiklerini kaybeden insanların travmalarını ve tarihe konu olamamış daha birçok acı olayı barındırıyor. Savaşta eşini kaybede kadının küçük kızıyla yalnız kalmasının ardından savaşta görevli bir askerle evleniyor. Kadının küçük kızı bu evlilikten hiç memnun olmuyor. Kendini her yalnız hissettiğinde hayaller alemine dalıyor. Ne yazık ki hayal dünyasında zaman bizlerin sandığından çok daha zorlayıcı ve korku dolu geçiyor.

Filmde hayal dünyasına konuk olduğumuz küçük kız Ofelia oluyor. Ofelia karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ivana Baquero. Ofelia’nın annesi ve yüzbaşının yeni karısı rolünü güzel oyuncu Ariadna Gil, Carmen adıyla canlandırıyor. Ofelia’ya hayallerinde eşlik eden labirentte onu koruyan tek gözlü korkunç yaratık Pan karakterini Doug Jones canlandırıyor. Fantastik korku alanında başarılı olan film oldukça fazla ilgi görüyor.

  • Tür: Fantastik, Korku
  • Süre: 1 Saat 58 Dakika
  • İMDB: 8.2
  • Ülke: İspanya
  • Yıl: 2006
  • Orjinal İsim: Pan's Labyrinth - El laberinto del fauno
  • Aldığı Ödüller: Goya En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu, En İyi Yapım Tasarımı Oscar'ı


Pan’ın Labirenti S.S.S


Bu yazımızda sizlere Pan’ın Labirenti filmi ile alakalı tüm merak edilenleri soru cevap şeklinde anlatmaya çalıştık.

Pan’ın Labirenti 2 Var Mı: Özellikle Pan’ın Labirenti 2. Fragmanı Youtube sitesinde oldukça aratılıyor. Ancak henüz filmin serisi ile alakalı bir bilgi gelmiş değil.
Pan’ın Labirenti Gerçek mi: Bizlere masal gibi anlatılan film aslında öykü ve gerçek hayat arasındaki savaşı anlatmaya çalışıyor.
Pan’ın Labirenti Analiz: Oscar ödülü alan bu İsponyal yapımı film Özellikle Fantastik türde dikakt çekmeyi başardı. İMDB'den 8.2 puan almayı başaran film öneri filmlerimiz arasında.
Pan’ın Labirenti Ekşi Yorumları: Genel anlamda olumlu ve etkileyici yorumlardan bahsedilmiş.
Pan'ın Labirenti Çocuk filmi mi: Bence " HAYIR "

NOT: Pan’ın Labirenti Filmini sizlere hem Türkçe Dublaj hemde Türkçe Altyazılı şekilde sunduk. En yakın zamanda Pan’ın Labirenti 2. Filmi fragmanı ile sitemizde yer vermeye çalışacağız. Lütfen film hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın