166 Görüntülenme
Kışkırtma
5.4 IMDB Puanı

Kışkırtma

(Cheeky)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 91 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tinto Brass, Carla Cipriani, Nicolaj Pennestri
Kışkırtma Konusu

Venedik’te yaşayan 20 yaşındaki güzel Carla, sabırla sevgilisi Matteo’yu beklemektedir. Carla bir gün Matteo için kiralık daire bakarken emlakçı Mario ona olan cinsel arzusunu aşırı şekilde belli eder. Bundan haberi olan ve bir şeylerin ters gittiğini anlayan Matteo ise Carla’yı terk eder. Bunun üzerine Kışkırtma filminde Carla gidip Mario ile birlikte olur. Ancak Matteo bu durumun üstüne artık Carla’yı çok daha tutkulu bir şekilde ister hâle gelecektir.

Kışkırtma Oyuncuları ve Karakterleri

Venedik’te yaşayan güzel ve 20 yaşında olan genç kadın Carla rolünde “Yuliya Mayarchuk” oynuyor. Ona eşlik eden oyuncular ise Matteo rolüyle “Jarno Berardi” , Yakışıklı ve cüretkâr emlakçı Mario rolünde “Max Parodi” , Bernard rolünde “Mauro Lorenz” ve Nina rolünde “Leila Carli” olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kışkırtma Merak Edilenler

Erotik filmlerin vazgeçilmez yönetmenlerinden olan Tinto Brass Kışkırtma filminde de yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Ona senarist olarak Carla Cipriani ve Nicolaj Pennestri eşlik ediyor. Filmin orijinal adı ise “Tr(sgre)dire” olarak karşımıza çıkıyor.

Tür: Komedi, Dram, Erotik, Romantik
Süre: 1 Saat 31 Dakika
IMDB: 5,4
Yıl: 2000


Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın