327 Görüntülenme
Görünmez Adam izle
7.1 IMDB Puanı

Görünmez Adam izle

(The Invisible Man)
Yönetmen
Senaryo Leigh Whannell, H.G. Wells
Ödüller 43 ödül & 84 Adaylık.
Görünmez Adam izle, 2020 yapımı kitap uyarlaması The Invisible Man korku filmini Türkçe Dublaj full HD youtube kalitesinde izleyebilirsiniz.

Görünmez Adam Film Konusu


Görünmez Adam, 2020 senesinde vizyona giren korku-gerilim türünde bir filmdir. Filmin yönetmeni ise Leigh Whannell’dir. Film, zeki ve varlıklı bir bilim insanı ile sürdürdüğü ilişkisinde duygusal ve fiziksel şiddet görmekte olan Cecilia Kass’ın çevresinde dönüyor.

Baskıcı ve kontrolcü olan sevgilisine artık dayanamayan Cecilia, bir gece kaçmanın bir yolunu buluyor ve yaşadığı kabustan bir an önce uzaklaşma kararı veriyor. Eski sevgilisinin kendisini bulacağına endişe eden Cecilia saklanmaya çalışıyor ve yakınlarından yardım alıyor.

Fakat eski sevgilisi intihar ettiğinde ve mirasından cömert bir kısmı ona bıraktığında genç kız bu ölümün ardında bir aldatmaca olduğunu düşünmeye başlıyor. Ürkütücü tesadüfler yaşamaya başladığında ve sevdiği insanların hayatına tehdit etmeye başladığında, Cecilia kimsenin görmediği biri tarafından avlandığını kanıtlamaya çalışıyor. Bu süreçte genç kadının akıl sağlığı tehlike altına giriyor.

Görünmez Adam Filmi Oyuncuları


Görünmez Adam filminin başrolünde, Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Michael Dorman ve Oliver Jackson-Cohen yer alıyor. Elisabet Moss (Cecilia Kass) bilim insanı olarak çok parlak ve maddi açıdan zengin olan fakat baskıcı bir erkek arkadaşa sahip karaktere hayat veriyor.

Görünmez Adam Filmi Merak Edilenler


Görünmez adam filmi 28 şubat 2020 tarihinde ülkemize gösterime girmiştir. bilet gişesinden 143.2 milyon dolar hasılat gören film görünmez adam romanından uyarlanmıştır. Gelin filme daha detaylı bakalım;

  • Ülke: ABD

  • YIl:2020

  • Orjinal İsmi: The Invisible Man

  • İMDB Puanı: 7.1

  • Süre:2 saat 5 dakika

  • Kategori: Korku, Gerilim, Fantastik

  • Yönetmen: Leigh Whannell

  • Uyarlama: Kitap - Roman

  • Aldığı ödüller: Avustralya Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi En İyi Görüntü Yönetimi Ödülü

  • Gişe: 143.2 Milyon Dolar


Görünmez adam kaç yaş üstü?: 16 yaş ve üstü için uygundur.

Görünmez Adam korku mu?: Korku ve gerilim filmdir.

Görünmez Adam kitap kaç sayfa?: 232 sayfa

Görünmez Adam Nereden İzlerim: Netflix

NOT: Görünmez Adam izle filmini sitemizden youtube kalitesinde Full HD, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj izleme seçenekleri ile fragman dahil izleyebilirsiniz. Görünmez Adam film yorumları burada olması dileği ile...

Resimler 2