442 Görüntülenme
Babasının Oğlu
5.5 IMDB Puanı

Babasının Oğlu

(That's My Boy)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Caspe
Ödüller 5 ödül & 10 Adaylık.
Babasının Oğlu Konusu

Babasının Oğlu filminde 18. Yaş gününe girene kadar babasız büyüyen Todd isimli bir karakter bulunmaktadır. Babası Donny ise o güne kadar vicdan azabıyla büyümüş ve oğlunun 18. Yaş gününe girmesiyle birlikte ona asla olamadığı bir baba olmaya çalışmaya karar verir. Aradan zaman geçer ve Todd evlenmeye karar verir. Babası Donny ise bu düğüne davetli değildir. Ancak Todd, hiç beklemediği bir şekilde babası Donny ile düğün günü karşılaşacak ve işler hiç olmadığı kadar saçma bir hâl alır.

Babasının Oğlu Oyuncuları ve Karakterleri

Babasının Oğlu filminde 18 yaşına kadar babalık yapmayan Donny rolünde “Adam Sandler” yer alırken onun oğlu olan Todd rolünde ise “Andy Samberg” bulunuyor. Bu ikilinin yanında Jamie rolünde “Leighton Meester” , Marry McGarricle rolünde “Susan Sarandon” , Vanilla Ice rolünde “Vanilla Ice” , Gerald rolünde “Blake Clark” ve Helen rolünde “Meagen Fay” karşımız çıkmaktadır.

Babasının Oğlu Merak Edilenler

Yönetmen koltuğunda Sean Anders bulunan Babasının Oğlu filminde senarist olarak David Caspe yer almaktadır. Filmin orijinal adı ise “That’s My Boy” olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tür: Dram, Komedi
Süre: 1 Saat 56 Dakika
IMDB: 5,5
Yıl: 2012

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın