83 Görüntülenme
Uncharted
6.3 IMDB Puanı

Uncharted

(Uncharted)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Rafe Judkins, Art Marcum, Matt Holloway
Uncharted Konusu

Uncharted filminde genç ve korkusuz bir delikanlı olan Nathan Drake ile onun tecrübeli ve kurnaz ortağı Victor Sullivan’ın çıktıkları ilk hazine avı maceralarını anlatmaktadır. Nathan Drake ve Victor Sullivan ikilisinin amacı efsanevi El Dorado hazinesini bulmaktır. Ancak bu hazineyi bulabilmek için Victor Sullivan’ın baş düşmanını ekarte etmelerini gerekmektedir. Bu doğrultuda ikilinin bu hazineyi elde etmeleri için tüm becerilerini kullanmaları ve tüm zekâlarının ortaya koymaları gerekmektedir.

Uncharted Oyuncuları ve Karakterleri

Son dönemlerin yükselen oyuncularından “Tom Holland” genç hırsız Nathan Drake karakterine hayat verirken onun tecrübeli ortağı Victor Sullivan karakterine “Mark Wahlberg” hayat vermektedir. Bu ikiliye ise Santiago Moncada rolüyle “Antonio Banderas” , Chloe Frazer rolüyle “Sophia Alia” ve Jo Braddock rolüyle “Tati Gabriel” eşlik etmektedirler.

Uncharted Merak Edilenler

Dünya genelinde oldukça sevilen bir oyun serisinden uyarlama olan Uncharted filminin yönetmenlik koltuğunda Ruben Fleischer oturmaktadır. Senarist ekibinde ise Rafe Judkins, Art Marcum ve Matt Holloway yer almaktadır.

Tür: Aksiyon, Macera
Süre: 1 Saat 56 Dakika
IMDB: 6,3
Yıl: 2022