159 Görüntülenme
Kurtlar Vadisi Vatan
3.9 IMDB Puanı

Kurtlar Vadisi Vatan

(Valley of the Wolves: Homeland)
Senaryo Alper Erze, Cahit Kayaoglu, Murat Koca
Kurtlar Vadisi Vatan Konusu

Polat Alemdar ve ekibi Kurtlar Vadisi Vatan filminde Kuzey Irak’ta operasyon yapmaktadır bu esnada stratejik açıdan oldukça önemli bir belge ele geçirilir. Bu belge Türkiye’nin bazı önemli noktalarının işaretlendiği bir haritadır. Polat Alemdar ve ekibi bu haritadaki yerleri korumak zorundadır. Çünkü düşmanlar darbenin sonucuna göre ülkeyi direkt olarak işgal etmeye kalkışacaklardır. Bunun için de Polat Alemdar, onun ekibi ve Türk Milletine büyük bir iş düşmektedir.

Kurtlar Vadisi Vatan Oyuncuları ve Karakterleri

Kurtlar Vadisi Vatan filminde yıllardır oynadığı Polat Alemdar rolü “Necati Şaşmaz” tarafından bir kez canlandırılıyor. Bunun yanında Cahit rolünde “Cahit Kayaoğlu” , Yasin rolünde “Ertuğrul Sakar” , Erhan rolünde “Erhan Ufak” ve Teğmen Deniz Öztürk rolünde ise “Sinem Uslu” yer alıyor.

Kurtlar Vadisi Vatan Merak Edilenler

Kurtlar Vadisi Vatan filminin yönetmen koltuğunda Serdar Akar ve Necati Şaşmaz ikilisi oturmaktadır. Senarist ekibinde ise Alper Erze, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca bulunuyor. 399 bölüm ve 4 filmden oluşan Kurtlar Vadisi serisinin içerisinde yer alan bu film Türkiye’de yaşanan 15 Temmuz darbe girişimini de konu almaktadır.

Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim, Savaş
Süre: 1 Saat 45 Dakika
IMDB: 3,9
Yıl: 2017