153 Görüntülenme
Korku Kapanı 6
4.2 IMDB Puanı

Korku Kapanı 6

(Wrong Turn 6: Last Resort)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Frank H. Woodward
Korku Kapanı 6 Konusu

Korku Kapanı 6 filminde Danny ve arkadaşları kendilerini oldukça gizemli bir şekilde ve bir anda Batı Virginia’da bulurlar. Burada bir otelde olan arkadaş grubu Hobb Springs adı verilen bu otelin terk edilmiş olduğunu fark ederler. Otelde ise Jack ve Sally isminde iki bakıcı bulunmaktadır. En başlarda sıradan ve yardımsever insanlar olarak görünseler de daha sonrasında bu ikilinin insan yiyen bir yamyam oldukları ortaya çıkar. Danny ve arkadaşları ise hayatta kalmak için her şeyi deneyeceklerdir.

Korku Kapanı 6 Oyuncuları ve Karakterleri

Arkadaşlarıyla birlikte Hobb Springs adlı bir otelde kalan Danny rolünde “Anthony Ilott” görev alıyor. Onun yanında Jackson rolünde “Chris Jarvis” , Toni rolünde “Aqueela Zoll” , Sally rolünde “Sadie Katz” , Vic rolünde “Rollo Skinner” , Rod rolünde “Billy Ashworth” ve Bryan rolünde “Joe Gaminara” karşımıza çıkıyor.

Korku Kapanı 6 Merak Edilenler

Oldukça uzun soluklu bir seri olan Korku Kapanı serisinin 6. Filmi Korku Kapanı 6 yönetmenlik koltuğunda Valeri Milev ismine görev veriyor. Senarist olarak Frank H. Woodward görev alırken filmin orijinal ismi ise “Wrong Turn 6: Last Resort” olarak karşımıza çıkıyor.

Tür: Macera, Korku
Süre: 1 Saat 31 Dakika
IMDB: 4,1
Yıl: 2014