78 Görüntülenme
Karanlığın Elli Tonu
4.6 IMDB Puanı

Karanlığın Elli Tonu

(Fifty Shades Darker)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Niall Leonard, E.L. James
Ödüller 3 ödül & 13 Adaylık.
Karanlığın Elli Tonu Konusu

Serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu filminde Anastasia cazibesine rağmen Christian Grey’den ayrılır ve ondan uzaklaşmak için her şeyi yapmaya kararlıdır. Ancak bu durum sanıldığı kadar kolay değildir. İkili tekrardan bir araya gelecek ancak Christian Grey’in geçmişinden gelen kadınların çiftin başında yeni yeni belalar açacak ve durum kıskançlık krizlerine varan oldukça tehlikeli olaylara yol açacaktır.

Karanlığın Elli Tonu Oyuncuları ve Karakterleri

Güzel oyuncu “Dakota Johnson” serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu filminde bir kez daha Anastasia Steele rolüne hayat veriyor. Christian Grey rolünde “Jamie Dornan” , Jack Hyde rolünde “Eric Johnson” , Kate Kavanagh rolünde “Eloise Mumford” , Leila rolünde “Bella Heathcote” , Mia Grey rolünde “Rita Ora” ve Eliot Grey rolünde “Luke Grimes” yer alıyor.

Karanlığın Elli Tonu Merak Edilenler

Karanlığın Elli Tonu filminde yönetmen olarak James Foley Görev yapmaktadır. Senarist ekibinde kitabın yazarı E.L. James ve Niall Leonard yer alıyor. Filmin orijinal ismi ise “Fifty Shades Darker” olarak karşımıza çıkıyor.

Tür: Dram, Romantik, Erotik, Gerilim
Süre: 1 Saat 58 Dakika
IMDB: 4,6
Yıl: 2017


Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın