108 Görüntülenme
Kafalar Karışık
3.0 IMDB Puanı

Kafalar Karışık

(Kafalar Karisik)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Busra Nur Karahan, Enver Sülük
Kafalar Karışık Konusu

Kafalar Karışık filminde Atakan, evlenmek istediği kız arkadaşının babasını bulma hikâyesi anlatılmaktadır. Buse ile oldukça mutlu bir birlikteliğe sahip olan Atakan, bu birlikteliği evlilik ile taçlandırmak istemektedir. Atakan tüm uğraşlarına rağmen oldukça zengin ve varlıklı olan Buse’nin dedesini bu evlilik için ikna edemez ve yıllardır kayıp olan müstakbel kayınpederini bulabilmek ve evliliğini gerçekleştirebilmek ümidiyle çok yakın iki arkadaşı Fatih ve Bilal ile birlikte macera ve komedi dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Kafalar Karışık Oyuncuları ve Karakterleri

Buse ile evlenmek isteyen ancak dedeyi ikna edemeyen genç delikanlı Atakan rolünde “Atakan Özyurt” oynuyor. Onun en yakın iki arkadaşından birisi olan Fatih rolünde “Fatih Yasin” bulunurken diğer arkadaş Bilal rolünde ise “Bilal Hancı” yer alıyor. Bunun yanında İsmail Dede rolünde “Metin Akpınar” , Atakan’ın evlenmek istediği kız arkadaşı rolünde “Perihan Savaş” , Ünal rolünde “Cihan Ünal” ve Burhan rolünde “Erkan Can” görev yapıyor.

Kafalar Karışık Merak Edilenler

Yönetmenlik koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu bu Türk komedi filminin senaryosunda ise Büşra Nur Karahan ve Enver Sülük yer alıyor.

Tür: Komedi
Süre: 1 Saat 35 Dakika
IMDB: 3,0
Yıl: 2018