696 Görüntülenme
Kadınlar Ne İster
6.4 IMDB Puanı

Kadınlar Ne İster

(What Women Want)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Josh Goldsmith, Cathy Yuspa, Diane Drake
Ödüller 5 ödül & 9 Adaylık.
Kadınlar Ne İster Konusu ve Oyuncuları

Kadınlar Ne İster filmi özgün adı What Women Want olan 2000 yapımı bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Başrollerinde Mel Gibson ve Helen Hunt bulunan bu Amerikan yapımı filmin yönetmeni ise Nancy Meyers olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyuncu kadrosunda Mel Gibson ve Helen Hunt’ın yanında Marisa Tomei’ye yer veren bu eski yapım filmin senaryosunu ise Josh Goldsmith kaleme almıştır. Bekâr bir erkek olan Nick Marshall ile Darcy McGuire arasında bulunan hikâyeyi anlatmaktadır.

Kadınlar Ne İster Konusu

Reklamcılık sektöründe Chicago bazında adını oldukça duyurmuş olan Nick Marshall, talihsiz bir kaza geçirir. Bu kazayı geçirmesinden sonra ise ilginç bir yetenek elde eder. Kadınların ne istediğini anlayan bir yetenek elde eden başarılı reklamcı, bu yeteneğini kadınların zihnini okumak adına kullanır. Hatta bu yeteneğini yeni amiri olan Darcy McGuire isimli karakterimizin gözüne girmek ve yaptığı işte daha çok yükselmek adına kullanmaya başlayacaktır. Kadınlar Ne İster bu şekilde oldukça ilginç ve ilgi çekici bir konuya sahiptir.

Kadınlar Ne İster Oyuncuları

Kadınlar Ne İster filmi oyunculuk anlamında oldukça sağlam yapıtlardan bir tanesidir. Özellikle Mel Gibson’ı alışık olmadığımız bir rolde görürüz. Bunun dışında sergilediği olumlu oyunculuk sayesinde beğenileri toplamıştır. Biz de sizler için Kadınlar Ne İster filminde oynayan oyuncuları listeledik.
Mel Gibson “Nick Marshall”
3 Ocak 1956 tarihinde Amerika’nın New York şehrinde dünyaya gelen meşhur oyuncu Mel Gibson Kadınlar Ne İster filminde Nick Marshall karakterine hayat vermektedir. Yaşadığı bir kaza sonucu ilginç bir özellik yani kadınların zihnini okuma becerisi kazanan Nick Marshall bu becerisini mesleği olan reklamcılık sektöründe ilerleyerek kullanmak istemektedir.
Helen Hunt “Darcy McGuire”
Tam adı Helen Elizabeth Hunt olan Amerikalı oyuncu 15 Haziran 1963 yılında dünyaya gelmiştir. 44 yıllık oyunculuk kariyerine yaklaşık olarak 35 dizi / film sığdırmayı başaran başarılı oyuncu Kadınlar Ne İster dizisinde Nick Marshall’ın amiri olan Darcy McGuire karakterine hayat vermektedir.

Kadınlar Ne İster Merak Edilenler

Film Adı: Kadınlar Ne İster
Yönetmen: Nancy Meyers
Yapımcı: Susan Cartsonis, Bruce Davey ve Gina Matthews
Senarist: Josh Goldsmith ve Cathy Yuspa
Film Müzikleri: Alan Silvestri
Dağıtıcı: Paramount Pictures
Film Türü: Romantik Komedi, Romantizm ve Eğlence
Vizyon tarihi: 15 Aralık 2000
Ülke: ABD
Dil: İngilizce
Film Süresi: 2 Saat 7 Dakika
Bütçe: 40 Milyon Dolar
Hasılat: Bilinmiyor
IMDB: 6,4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın