268 Görüntülenme
John Wick 4
7.8 IMDB Puanı

John Wick 4

(John Wick: Chapter 4)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shay Hatten, Michael Finch, Derek Kolstad
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
John Wick 4 Konusu

Bir köpeğin ölümüyle başlayan John Wick serisi hız kesmeden devam ediyor. Büyük suç örgütünü yok etmeye ant içen John Wick, bir yandan da yeni bir düşmanla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Dünya çapında güçlü ittifaklar kurarak John’un eski dostlarını da ona düşman bir duruma getiren The Marquis’i yenmeden suç örgütünü yok etmenin ihtimali yoktur. John’un hayatta kalabilmesi için tüm becerilerini ortaya koyması gerekmektedir.

John Wick 4 Oyuncuları ve Karakterleri

Efsane oyuncu “Keanu Reeves” yine John Wick rolüyle karşımıza çıkıyor. Ona bu filmde de Bowery King rolüyle “Laurence Fishburne” , The Elder rolüyle “George Georgiou” , Charon rolüyle “Lance Reddick” , Harbinger rolüyle “Clancy Brown” , Winston rolüyle “Ian McShane” , Chidi rolüyle “Marko Zaror” ve filmin kötü adamı olan The Marquis rolüyle de “Bill Skarsgard” karşımıza çıkıyor.

John Wick 4 Merak Edilenler

Yönetmenlik koltuğunda John Wick 4 filminde bir kez daha Chad Stahelski otururken senarist ekibinde ise Shay Hatten, Michael Finch ve Derek Kolstad yer alıyor. Filmin orijinal adına bakacak olursak da “John Wick: Chapter 4” şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Süre: 2 Saat 49 Dakika
IMDB: 7,8
Yıl: 2023


John Wick 4 izle filmkurdunda yayında.