13,962 Görüntülenme
Delibal
6.7 IMDB Puanı

Delibal

(Delibal)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Siyah Kalem, Bilal Kivrak
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Delibal izle, konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken ve Netflix'de yayınlanan Yerli filmi Filmkurdu farkıyla Full HD tek parça izle.

Delibal Film Konusu

Delibal filminde Barış ve Füsun aynı üniversite okumaktadırlar. Hayatında hiç kimseye âşık olmamış olan Barış, mimarlık öğrencisi ancak genellik hayatın tadını çıkarmaya uğraşan birisidir. Bir gün müzik çaldığı esnada Füsun’u görür ve ona delicesine âşık olur. İsmini bile bilmediği Füsun’u bulmaya karar verir, bulur ve daha sonrasında onu ikna ederek aşka yelken açarlar. Evlenirler. Çok mutlu mesut bir hayatları vardır her şey masallardaki gibi ilerlerken hiç istenmeyen olaylar yaşanmaya başlayacaktır.

Delibal Oyuncuları ve Karakterleri

Genç Mimarlık öğrencisi olan ve hayatında hiç aşkı tatmasına rağmen Füsun’a delicesine aşık olan Barış rolünü harika oyuncu “Çağatay Ulusoy” canlandırıyor. Eşlik eden oyuncular ise Füsun rolüyle güzel oyuncu “Leyla Lydia Tugutlu” , Tarık rolüyle “Hüseyin Avni Danyal” ve Hayri rolüyle “Mustafa Avkıran” şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Delibal Merak Edilenler

Yönetmenliği Ali Bilgin tarafından yapılan Delibal filminin senaryosu ise Siyah Kalem ve Bilal Kıvrak tarafından yazılmıştır.

Tür: Romantik, Dram
Süre: 1 Saat 57 Dakika
IMDB: 6,7
Yıl: 2015

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın