188 Görüntülenme
Creed 2
7.1 IMDB Puanı

Creed 2

(Creed II)
Kategori
Senaryo Juel Taylor, Sylvester Stallone, Sascha Penn
Ödüller 1 ödül & 12 Adaylık.
Creed 2 Konusu

Creed 2 filminde genç boksör Adonis’in hayattaki denge mücadelesi anlatılmaktadır. Sürekli olarak büyük dövüşlere imza atan ve Rocky Balboa tarafından eğitimine devam edilen genç boksör, bu kez oldukça tehlikeli bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Hem Rocky hem de Adonis ortak miraslarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar ve ailenin her şey önemli olduğunun farkına varacaklardır.

Creed 2 Oyuncuları ve Karakterleri

Creed 2 filminin oyuncu kadrosunda ilk filmde olduğu gibi Adonis Johnson karakterine “Michael B. Jordan” hayat vermektedir. Rocky Balboa olarak bir kez daha “Sylvester Stallone” karşımıza çıkarken Bianca rolünde “Tessa Thompson” bulunmaktadır. Rocky’nin ezeli rakiplerinden birisi olan Ivan Drago karakterine “Dolph Lundgren” hayat verirken onun oğlu olan Viktor Drago karakterine “Florian Munteanu” hayat vermektedir.

Creed 2 Merak Edilenler

Creed 2 filminin yönetmen koltuğunda Steven Caple Jr. Oturmaktadır. Senarist ekibinde ise Juel Taylor, Sylvester Stallone ve Sascha Penn yer almaktadır. Filmin orijinal ismi ise “Creed II: Efsane Yükseliyor” olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tür: Aksiyon, Dram, Spor
Süre: 2 Saat 10 Dakika
IMDB: 7,1
Yıl: 2018


Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın