129 Görüntülenme
Arabalar 3
6.7 IMDB Puanı

Arabalar 3

(Cars 3)
Yönetmen
Senaryo Brian Fee, Ben Queen, Eyal Podell
Ödüller 3 ödül & 24 Adaylık.
Arabalar 3 Konusu

Pixar tarafından çıkartılan ve oldukça sevilen bir seri olan Arabalar serisinin 3. Filmi Arabalar 3 filminde yeni ve oldukça hızlı olan arabalar tarafından Şimşek McQueen karakterini bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek McQueen’in Piston Kupası’nı tekrardan kazanabilmesi için hem bu modern arabaları yenmesi hem de kendisini tekrardan bulması gerekmektedir. Şimşek McQueen işinin bitmediğini ve hâlâ en iyi yarış arabası olduğunu kanıtlayabilmesi için yoğun bir çalışma programına girmesi gerekmektedir.

Arabalar 3 Oyuncuları ve Karakterleri

Efsanevi karakter Şimşek McQueen’e Arabalar 3 filminde de Owen Wilson hayat vermektedir. Ona yakın arkadaşı olarak “Larry the Cable Guy” Mater sesiyle eşlik ederken genç teknisyen Cruz Ramirez rolünde “Cristela Alonzo” yer almaktadır. Smokey rolünde “Chris Cooper” ve Sterling rolünde ise “Nathan Fillion” karşımıza çıkan diğer karakterler olarak dikkat çekmektedir.

Arabalar 3 Merak Edilenler

Arabalar 3 filminin yönetmenlik koltuğunda Brian Fee yer alırken ona senarist ekibinde Ben Queen ve Eyal Podell eşlik etmektedir. Filmin orijinal ismi ise “Cars 3” olarak bilinmektedir.

Tür: Animasyon, Macera, Fantastik, Aile, Komedi
Süre: 1 Saat 42 Dakika
IMDB: 6,7
Yıl: 2017