165 Görüntülenme
Extraction 2
7.0 IMDB Puanı

Extraction 2

(Extraction II)
Yönetmen
Senaryo Joe Russo, Ande Parks, Anthony Russo
Extraction 2 Konusu

İlk filmde yaşadığı olayların ardından adeta mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başaran paralı asker Tyler Rake, Extraction 2 filmiyle tekrardan karşımıza çıkıyor. Bu kez çok daha tehlikeli bir görev için alana tekrardan dönen Tyler Rake, acımasız bir gangster çetesinin liderinin ailesinin tutuldukları hapishaneden kurtarılması için tekrardan sahaya dönmek zorundadır. Tyler Rake bu zorlu görevi tamamlamak için bugüne kadar öğrenmiş olduğu tüm askeri becerilerini kullanmalıdır.

Extraction 2 Oyuncuları ve Karakterleri

Extraction 2 filminin oyuncu kadrosunda bir kez daha Tyler Rake karakterini canlandıran “Chris Hemsworth” yer almaktadır. Ona eşlik eden oyuncular arasında Nik Khan rolüyle “Golshifteh Farahani” , Yaz Khan rolüyle “Adam Bessa” ve Zurab Radiani rolüyle “Tornike Gogrichiani” yer almaktadır.

Extraction 2 Merak Edilenler

Aksiyon filmlerinin sevilen yönetmenlerinden olan Sam Hargrave Extraction 2 filminde de yönetmenlik koltuğunda bulunmaktadır. Ona senarist ekibinde ilk filmde olduğu gibi Russo kardeşler olarak tanınan Joe Russo ve Anthony Russo eşlik etmektedir.

Tür: Animasyon, Gerilim
Süre: 2 Saat 2 Dakika
IMDB: 7,0
Yıl: 2023